PAGALBA GLOBĖJAMS (RŪPINTOJAMS) IR ĮVAIKINTOJAMS

Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas (GIMK) – tai pagalbos globėjams (rūpintojams) ir įvaikintojams specialioji socialinės priežiūros paslauga, teikiama vaikus globojantiems (rūpinantiems) ar įvaikinusiems asmenims bei siekiantiems jais tapti.

Paslauga nemokama.

  • Jei Jūs apsisprendėte tapti globėjais/įtėviais  pagal savo gyvenamąją vietą kreipkitės į  Vaiko teisių apsaugos skyrių (VTAS).
  • VTAS pateiksite rašytinį prašymą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją, sveikatos pažymėjimą, kartu gyvenančių vyresnių kaip 16 metų asmenų rašytinius sutikimus.
  • Gavę prašymą iš VTAS dėl Jūsų vertinimo, GIMK atestuoti specialistai su Jumis susisieks telefonu. Būsite informuoti apie organizuojamus mokymus skirtus būsimiems globėjams/įtėviams.
  • Jūs dalyvausite 10-ies susitikimų mokymų grupėje. Taip pat susitiksite su atestuotais GIMK specialistais individualiems pokalbiams. Pasirengimo procesas truks apie 3 mėnesius

Būsimieji globėjai ir įtėviai po kursų baigimo gauna pažymėjimus bei per 20 darbo dienų jiems ir Vaikų teisių apsaugos skyriui pagal pareiškėjų gyvenamąją vietą pateikiama išvada apie jų pasirengimą globoti ar įvaikinti vaiką.

Mokymus ir konsultacijas vedą atestuotos socialinės darbuotojos:

Gražina Diemintienė, tel. 8 (460) 53485, el. paštas grazina.diemintiene@palangosspc.lt

Lina Rimkuvienė,  tel. 8 (460) 53485

Pakeisti šrifto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą