Socialinių dirbtuvių veikla

Socialinių dirbtuvių veikla

Palangos miesto socialinių paslaugų centras džiaugiasi galėdamas prisijungti prie  naujo projekto  ,,Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir vakarų Lietuvos regione”. Nr. 07-018-p-0001, kurio dėka Palangoje pradėjo veikti Socialinės Dirbtuvės.

Socialinės Dirbtuvės – tai unikali iniciatyva, skirta darbingo amžiaus Palangos savivaldybės gyventojams, turintiems dalinį arba visišką nesavarankiškumą ir iki 55% dalyvumo lygį. Šio projekto tikslas – suteikti dirbtuvių dalyviams galimybę įgyti naujų darbinių įgūdžių, plėsti socialinius ryšius, didinti savarankiškumą bei integraciją visuomenėje.

Kviečiame prisijungti prie dirbtuvių dalyvių, nes projekte dalyvaujantys asmenys turi galimybę įsitraukti įvairiose veiklose, įgyti darbinių įgūdžių, bendrauti ir turiningai praleisti laiką. Šių dirbtuvių veikla apima rankdarbių, meninių kūrinių, smulkiosios gamybos bei kitus kūrybinius užsiėmimus, kuriuos įgyti padeda patyrę specialistai. Dirbtuvių dalyviai ne tik kuria ir mokosi, bet ir turi galimybę gauti kompensaciją už dalyvavimą veiklose.

Projekto metu teikiama įvairiapusė pagalba ir konsultacijos, skirtos padėti dirbtuvių dalyviams įveikti kylančius kasdienio gyvenimo iššūkius. Socialinių dirbtuvių darbuotojai užtikrina, kad kiekvienas dirbtuvių dalyvis jaustųsi palaikomas ir motyvuotas siekti savo tikslų.

Socialinės Dirbtuvės ne tik prisideda prie dirbtuvių dalyvių socialinės integracijos, bet ir skatina bendruomeniškumą Palangoje. Šis projektas yra puikus pavyzdys, kaip galima kurti prasmingą ir įtraukią aplinką visiems savivaldybės gyventojams, nepriklausomai nuo jų galimybių.

Darbingo amžiaus Palangos savivaldybės gyventojai, turintys dalinį arba visišką nesavarankiškumą, iki 55% dalyvumo lygį, kviečiami prisijungti prie šio projekto ir tapti socialinių dirbtuvių dalyviu. Norintys dalyvauti Socialinėse Dirbtuvėse gali kreiptis į Palangos miesto socialinių paslaugų centrą ir gauti daugiau informacijos apie dalyvavimo sąlygas.

Prisijunkite prie Socialinių Dirbtuvių ir tapkite šios nuostabios iniciatyvos dalimi! Kartu galime kurti stipresnę ir draugiškesnę bendruomenę.

Daugiau informacijos Tel.  +37068734962

Pasidalinkite šiuo įrašu