Šventosios bendruomenei pristatėme socialines paslaugas

Šventosios bendruomenei pristatėme socialines paslaugas

Šiandien Palangos miesto socialinių paslaugų centro specialistai Šventosios miestelio bendruomenei pristatė socialines paslaugas. Asmenys, dalyvavę susitikime, praplėtė savo žinias apie dienos socialinę globą asmens namuose, dienos socialinę globą institucijoje, aprūpinimą techninėmis pagalbos priemonėmis. Pristatyta ir naujovė – duris atvėrusios socialinės dirbtuvės, kuriose asmenys su negalia ugdys savo darbinius įgūdžius. Socialinės dirbtuvės – tai nauja paslauga, kuri pradėta teikti nuo 2024 m. gegužės 20 dienos.

Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kartu su partneriais, nuo 2024 m. gegužės mėn. pradeda vykdyti projektą „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir vakarų Lietuvos regione”. Nr. 07-018-p-0001. Projekto tikslas – teikti naujų formų bendruomenines paslaugas suaugusiems asmenims su intelekto ir/ar psichikos negalia, jų šeimoms (globėjams, rūpintojams) ir sudaryti sąlygas tikslinės grupės asmenims gauti individualias, jų poreikius atitinkančias paslaugas ir reikiamą pagalbą bendruomenėje.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2024–2029 m. 

Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

Kviečiame asmenis, turinčius negalią, prisijungti prie socialinių dirbtuvių veiklos. Kartu galime atverti naujas galimybes, užmegzti ryšių ir galbūt įsitvirtinti darbo rinkoje. Dėl dalyvavimo socialinėse dirbtuvėse kreipkitės į socialinę darbuotoją Ritą Žukauskaitę arba socialinio darbo organizatorę Gražiną Diemintienę.  Susisiekite ir mes suteiksime Jums visą informaciją. 

Pristatant socialinių dirbtuvių veiklą, meistrė Reda pademonstravo, kaip paprastai ir neįprastai padekoruoti pietų stalą panaudojant taurę, smėlį, vandenį ir smėlio vašką. Susitikime taip pat pristatyti pirmieji socialinių dirbtuvių galimų gaminių pavydžiai.  

Ačiū dalyvavusiems. 

Pasidalinkite šiuo įrašu