Vaikų globos viešinimo renginius užbaigė globojančių šeimų festivalis Druskininkuose

Vaikų globos viešinimo renginius užbaigė globojančių šeimų festivalis Druskininkuose

Liepos pirmąjį sekmadienį minima Globėjo diena, o visą savaitę prieš, visoje Lietuvoje Globos centrai organizuoja globos viešinimo renginius. Palangos miesto socialinių paslaugų centras taip pat Palangos savivaldybės bendruomenę ir miesto svečius kvietė į renginius. Norintys galėjo sudalyvauti dailės plenere, pasimatuoti sparnus prie grojančio fontano, susipažinti su Globos centro lokacija vaizdo klipe. Palangos savivaldybė surengė padėkos vakarą Palangos globėjams kurorto muziejuje. Na o visos savaitės renginius papuošė globojančių šeimų festivalis Druskininkuose. Festivalyje dalyvavo visų Lietuvoje įsikūrusių globos centrų atstovai, globėjai, globojami vaikai. Renginyje nestigo pramogų, staigmenų, skambių dainų ir vaikų juoko. 

Palangos globos centras nuoširdžiai dėkoja visiems įsitraukusiems į veiklas ir prisidėjusiems jas organizuojant. 

 
Nespėjusieji „pasimatuoti” sparnų 🦋 tai gali padaryti iki šių metų liepos 30 d. Nusifotografafę prie drugelio sparnų nuotrauką įkelkite į Facebook su #PasimatuokSparnus #pasimatuoksparnuspalanga
Burtu keliu atrinktieji laimės „Vaikai yra vaikai”, Agnės Kuzmickaitės, Palangos Globos centro prizus.
🦋Kviečiame pasimatuoti sparnus ir pagalvoti apie vaikų globą.
 
Domitės vaiko globa ar įvaikinimu 👩‍❤️‍👨, maloniai Jus kviečiame atvykti į Globos centrą Palangoje 🏡(adresas: Gintaro g. 34, tel.: 861843170).

Pasidalinkite šiuo įrašu