VASAROS PALYDĖTUVĖS

VASAROS PALYDĖTUVĖS

Šiandien, rugsėjo 13 d., Palangos miesto socialinių paslaugų centro, dienos socialinės globos paslaugų gavėjai su centro darbuotojais turėjo įspūdingas vasaros palydėtuves. Kadangi vasaros būta įdomios ir turiningos, privalėjome ją palydėti ypatingai. Juk tiek visko nuveikėm:

  • Vasarą atidarėme įspūdinga kelione į Liepoją;
  • Mokėmės, kaip užgesinti gaisrą;
  • sužinojome kaip saugiai dirbti internete,
  • sportavome Birutės parke ir mokėmės mankštintis su viešnia kineziterapeute dienos centre,
  • klausėme įspūdingos Tibeto varpų muzikos ir jos fone atliekamų folklorinių dainų, turėjome galimybę pagroti tibetietiškais varpais ir kitais rytietiškais instrumentais,
  • mokėmės pažinti gėles,
  • turėjome daug susitikimų su įdomiais svečiais: architektu, policininke, visuomenės sveikatos specialiste ir dainininke  Agne Dragūnaite.
  • Net keletą kartų lankėmės Palangos kurorto muziejuje ir Antano Mončiaus namuose, dalyvavome dvejose dirbtuvėse-edukacijose Palangos Gintaro muziejuje. Kurorto muziejuje aplankėme daug įdomių ekspozicijų ir buvome pirmieji išbandę  naują edukacinę erdvę „Muziejus be kliūčių”. Edukacija gausi inovatyviais interaktyviais vizualiniais žaidimais, pritaikytais asmeniui su negalia.

Taigi, išnaudodami karštą ir saulėtą rudens rytą, nusprendėme vasaros įspūdžiais pasidalinti pasivaikščiodami Basanavičiaus gatve. Linksmai pasišnekučiuodami nuėjome iki Palangos tilto, o grįžtant mūsų laukė įspūdinga staigmena.  Užsukome kavos į kavinukę BENUK (beje, vieno iš mūsų paslaugų gavėjo vardas yra Benediktas 😊). Kavinės šeimininkai mus pasitiko kaip „senus“, gerus pažįstamus. Suteikė 50 % nuolaidą kavai, skanėstams ir gausiai pavaišino ledais bei spurgytėmis! Toks dosnumas nustebino ir darbuotojus, ir paslaugų gavėjus.

Dėkojame  kavinės BENUK savininkams! Ačiū Jums, už jūsų gerumą, dosnumą ir dovanotą šypseną palydint vasarą ir pasitinkant auksinį rudenį. Kaip gera, kai Palangoje GERA 😊

Pasidalinkite šiuo įrašu