Emocinės gerovės konsultantų dalijamasi gerąja patirtimi kitų savivaldybių organizuotuose renginiuose

Emocinės gerovės konsultantų dalijamasi gerąja patirtimi kitų savivaldybių organizuotuose renginiuose

Emocinės gerovės konsultantų modelio įdiegimas Palangos m. sav. priartėjo prie projekto įgyvendinimo pabaigos. Organizuojami baigiamieji renginiai bei dalijamasi gerąja patirtimi kitų savivaldybių organizuotuose renginiuose.

Balandžio 9 d. Priekulėje Palangos m. emocinės gerovės konsultantai dalyvavo gerosios praktikos sklaidos renginyje „O kas toliau?“ , kurį organizavo Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuras. Savo patirtimi ir kilusiais iššūkiais dalijosi Vilniaus, Palangos, Kauno rajono ir Klaipėdos rajono emocinės gerovės konsultantai.

Balandžio 12 d. Palangos m. sav. emocinės gerovės konsultantai dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės organizuojamame projekto baigiamajame viešinimo renginyje, kuris planavimo etape išsiplėtė iki respublikinės konferencijos „GEROVĖS KONSULTANTŲ MODELIS: LŪKESČIAI, REALIJOS IR PERSPEKTYVOS”. Šioje konferencijoje emocinės gerovės konsultantai dalinosi savo patirtimi ne tik tarp projektą vykdžiusių savivaldybių, bet ir su visuomenės sveikatos biurais, socialiniais partneriais, besimokančiais būsimais gerovės konsultantais. Konferencija buvo transliuojama tiesiogiai YouTube kanale Respublikinė konferencija „Gerovės konsultantų modelis: lūkesčiai, realijos ir perspektyvos“ (youtube.com), tad pranešimus galėjo pamatyti ne tik tiesiogiai dalyvavę svečiai, bet ir nuotoliu prisijungę asmenys.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti organizuojamuose renginiuose ir gerinti savo emocinę sveikatą. Emocinės gerovės konsultantai pasiruošę Jums padėti. 

Pasidalinkite šiuo įrašu